Psíky v núdzi

Pomáhame nechceným, týraným a túlavým psíkom nájsť si trvalé domovy, v ktorých im dobrí ľudia vynahradia všetko zlé, čo prežili. Kým sa tak stane, poskytujeme im potrebnú starostlivosť a obnovujeme ich dôveru v ľudí.


Záleží nám na tom, aby sa naše psíky už nikdy necítili v núdzi. S radosťou sa preto i s Vami podelíme o to, ako perfektne sa im v novej ľudskej svorke darí. Fotografie všetkých adoptovaných psíkov z nášho útulku za desať rokov (2008-2018) si môžete pozrieť v našom archíve pôvodného webu tu: http://www.old.pesvnudzi.sk/v-novych-domovoch/   

4 foto

Bobo

Po dlhej dobe čakania sa usmialo šťastie aj na strapáčika Boba. Bobovi sa však určite čakať oplatilo, pretože si ho adoptovala veľmi milá rodinka, bude žiť v dome s prístupom dnu i von a bude mať aj mladého pána. Ten po psíkovi veľmi túžil, našiel si ho a veríme, že Bobo mu na oplátku bude verným spoločníkom.


5 foto

Jupiter

Jupík si našiel domov v byte, avšak pohybu bude mať dostatok, keďže majitelia sa mu plánujú aktívne venovať a tráviť s ním veľa času.


1 foto

Marwel

Marwel sa dočkal a našiel pána, ktorý je ochotný popasovať sa s jeho povahou a veríme, že Marwel sa mu odvďačí svojou vernosťou.


2 foto

Beluška

Beluška si už tiež užíva nový domov a teší sa z pozornosti svojej rodiny.


2 foto

Sebastian

Sebík našiel domov v byte, kde mu bude okrem nových majiteľov robiť spoločnosť aj štvornohá kamarátka.


1 foto

Bufík

Bufík našiel domov v byte, kde má aj nového veľkého kamaráta, od ktorého môže odkukávať nové veci a učiť sa.


3 foto

Gufik

Gufik našiel domov v rodinnom dome, kde bude môcť byť aj dnu aj von. Navyše bude mať aj malého kamaráta na spoločnú zábavu a lotroviny =)


Buďte s nami psíkom v núdzi naporúdzi

Pomôcť nám počas celého roka môžete takto:

Benefičná burza 2% z dane

ZVOLEN A OKOLIE

0948 213 214

0948 891 391

BANSKÁ BYSTRICA

0948 362 182