Psíky v núdzi

Pomáhame nechceným, týraným a túlavým psíkom nájsť si trvalé domovy, v ktorých im dobrí ľudia vynahradia všetko zlé, čo prežili. Kým sa tak stane, poskytujeme im potrebnú starostlivosť a obnovujeme ich dôveru v ľudí.


Záleží nám na tom, aby sa naše psíky už nikdy necítili v núdzi. S radosťou sa preto i s Vami podelíme o to, ako perfektne sa im v novej ľudskej svorke darí. Fotografie všetkých adoptovaných psíkov z nášho útulku za desať rokov (2008-2018) si môžete pozrieť v našom archíve pôvodného webu tu: http://www.old.pesvnudzi.sk/v-novych-domovoch/   

3 foto

Esmeé

Esmeé si našla domov v rodine, kde ju budú všetci rozmaznávať a okrem jej majiteľov, veľkých i malých, jej bude robiť spoločnosť aj ich fenočka s mačičkou.


3 foto

Lilka

Lilke bude v novom domove robiť spoločnosť aj veľký kamoš Eddy.


1 foto

Talia

Talia si našla domov v byte, kde bude robiť celodennú spoločnosť manželskému páru.


5 foto

Loky

Loky našiel domov v rodine v Nemecku.


3 foto

Dario

Dario bude žiť v byte na záhorí.


5 foto

Hodor

Hodor si našiel domov v byte, o ktorý sa bude deliť s kocúrikom. Keď si zvykne na ruch veľkomesta, bude môcť chodiť i do práce =)


3 foto

Foresta

Foresta si lepší domov ako u našej Katky, ktorá sa o našich psíkov stará niekoľko rokov, ani nemohla želať. Aby u nej mohla ostať navždy, vzdala sa aj svojich loveckých pudov a rozhodla sa v pokoji spolunažívať aj s dvoma kocúrmi a samozrejme s Bublinkou, adoptovanou tiež z nášho združenia.


Buďte s nami psíkom v núdzi naporúdzi

Pomôcť nám počas celého roka môžete takto:

Benefičná burza 2% z dane

ZVOLEN A OKOLIE

0948 213 214

0948 891 391