Benefičná burza

V roku 2010 sme prvú Benefičnú burzu spustili len s malou dušičkou. Dnes je to naša pýcha a forma poďakovania za Vašu podporu a pomoc pre našich útulkáčov. Všetky produkty sú limitovanými edíciami vytvorené v spolupráci so šikovnými slovenskými dizajnérmi. Z Benefičnej burzy sa stal výnimočný symbol OZ Pes v núdzi. Aj Vy sa môžete stať jej súčasťou.

Ako na to?

Tero Abaffy & Novesta

Tero Abaffy

Novesta


O kolekcii

Na kolekciu leto 2020 sme obzvlášť hrdé, na spoluprácu sme oslovili šikovnú slovenskú výtvarníčku Tero Abaffy, ktorá navrhla dizajny krytov na iPhone a tiež vytvorila grafický návrh tenisek od slovenskej značky Novesta. Spoluprácu so značkou Novesta máme dlhoročnú a okrem toho, že sa jedná o lokálnu a kvalitnú výrobu, dnes je pojmom už aj v zahraničí. Tenisky sú vhodné aj pre vegánov a jedná sa o limitovanú edíciu. Kryty na iPhone nám ako vždy vyrába MYMAME a jedná sa o páduvzdorné kúsky. Kryty sa zaraďujú do permanentnej kolekcie a vyrábajú sa vždy na základe vašej objednávky. Veríme, že sme Vám spravili rovnakú radosť ako máme z tejto kolekcie my :).


Produkty kolekcie

biele dámske tenisky Príspevok 59.00 Eur

dámske nízke tenisky

Chcem prispieť

unisex čierne tenisky Príspevok 65.00 Eur

unisex čierne vysoké tenisky

Chcem prispieť

ružový kryt na iPhone Príspevok 25.00 Eur

na všetky typy iPhonov, váš typ zadáte v objednávke (doplnková informácia)

Množstvo

čierny kryt na iPhone Príspevok 25.00 Eur

na všetky typy iPhonov, váš typ zadáte v objednávke (doplnková informácia)

Množstvo


Ukáž sa, aký si pes!

Stano Macko

a jeho logo


O kolekcii

Čo ťa vyjadruje viac? Skáčuci teriér alebo ten s veľkými očami? Ukáž sa, aký si pes a podpor tých z OZ Pes v núdzi. Dostaneš od nás za to takéto krásne oblečenie. Kresby na našej limitovanej kolekcii unisex tričiek a mikín na leto a jeseň 2019 má na svedomí mladý talentovaný umelec Stanislav Macko. Ešte stále je študentom na Vysokej škole výtvarných umení (VŠVU) v Bratislave na katedre Maľby, no už má rozpoznateľný rukopis. Primárne sa venuje maľbe na plátno a rôznym druhom ilustrácií. Tie naše, psie, vytvoril najprv kresbou na papieri, potom ich preniesol do grafického programu. Nemusíš sa báť ani o materiál, mikiny sú vyrobené z bavlny a recyklovaného polyesteru z fair-trade fabriky.


Produkty kolekcie

Mikina šedá - Skokan Príspevok 50.00 Eur

Unisex mikina v šedej farbe s motívom skáčuceho psa vyrobená z bavlny a recyklovaného polyesteru z fair-trade fabriky. Veľkosti: XL

Množstvo

Mikina šedá - Veľké psie oči Príspevok 50.00 Eur

Unisex mikina v šedej farbe s motívom psa s veľkými očami vyrobená z bavlny a recyklovaného polyesteru z fair-trade fabriky. Veľkosti: XL

Množstvo

Čierne tričko - Skokan Príspevok 25.00 Eur

Unisex tričko v čiernej farbe s motívom skáčuceho psa vyrobené z bavlny a recyklovaného polyesteru z fair-trade fabriky. Veľkosti: XS, L a XL

Množstvo

Biele tričko - Skokan Príspevok 25.00 Eur

Unisex tričko v bielej farbe s motívom skáčuceho psa vyrobené z bavlny a recyklovaného polyesteru z fair-trade fabriky. Veľkosť: XL

Množstvo

Čierne tričko - Veľké psie oči Príspevok 25.00 Eur

Unisex tričko v čiernej farbe s motívom psa s veľkými očami vyrobené z bavlny a recyklovaného polyesteru z fair-trade fabriky. Veľkosti: XS, S, L a XL

Množstvo

Biele tričko - Veľké psie oči Príspevok 25.00 Eur

Unisex tričko v bielej farbe s motívom psa s veľkými očami vyrobené z bavlny a recyklovaného polyesteru z fair-trade fabriky. Veľkosti: XL

Množstvo

kryt na iPhone Príspevok 25.00 Eur

Kryt z kolekcie Stana Macka dostupný pre všetky typy iPhone-ov na požiadanie

Množstvo

Obleč svoj iPhone do našich šiat!

Tina Minor

Simona Blanár


O kolekcii

Kolekciu krytov na mobilné telefóny iPhone v limitovanom počte 160 kusov sme pre Vás pripravili v spolupráci so slovenskými maliarkami Tinou Minor a Simonou Blanár. Do nového šatu môžete obliecť nasledovné typy modelov smartfónov: iPhone. Kryty na mobily pre Vás pomocou špeciálnej techniky vyrobili šikovníci z dielne My MAME.


Produkty kolekcie

Vlk Príspevok 25.00 Eur

Kryt z kolekcie Simony Blanár dostupný pre všetky typy iPhone-ov na požiadanie

Množstvo

Vĺča Príspevok 25.00 Eur

Kryt z kolekcie Simony Blanár dostupný pre všetky typy iPhone-ov na požiadanie

Množstvo

Líška Príspevok 25.00 Eur

Kryt z kolekcie Simony Blanár dostupný pre všetky typy iPhone-ov na požiadanie

Množstvo

Superhrdinka Príspevok 25.00 Eur

Kryt z kolekcie Tiny Minor dostupný pre všetky typy iPhone-ov na požiadanie

Množstvo


S našimi taškami sa vo svete nestratíte!

Oľga Pašteková

Novesta


O kolekcii

Kolekciu troch kvalitných tašiek z pevnej teniskovej látky pre Vás vyrobili dizajnéri zo slovenskej firmy Novesta. Na každej z tašiek z limitovanej edície 100 kusov vo farbách čierna, biela a sivá nájdete jedinečnú maľbu slovenskej umelkyne Oľgy Paštekovej. Kvalitnú potlač tašiek sme pre Vás zabezpečili v Merchyou. S našimi taškami sa vo svete jednoducho nestratíte.


Produkty kolekcie

Čierna taška Príspevok 15.00 Eur

Taška z kolekcie Jar/leto 2015 má rozmer 40x45 cm, je z pevnej teniskovej látky.

Množstvo

Biela taška Príspevok 15.00 Eur

Taška z kolekcie Jar/leto 2015 má rozmer 40x45 cm, je z pevnej teniskovej látky.

Množstvo


Byť lump je fajn, byť LUMPO je cool!

Jožko s Rockym


O kolekcii

Ste psíčkari a unavuje Vás neustále striedať nekvalitné obojky, ktoré sa rozpadajú? V našej benefičnej burze myslíme aj na Vašich štvornohých miláčikov. V spolupráci s Jožkom z LUMPO.sk a jeho psíkom Rockym sme pre Vás pripravili kolekciu jedinečných žltých kožených obojkov s názvom Adopt vyrobených na Slovensku. V limitovanej edícii od psa pre psov si môžete objednať obojky pre malých aj veľkých lumpov. Upozornenie: Tento produkt sa objednáva na www.lumpo.sk. Po kliknutí na Chcem prispieť Vás to presmeruje priamo do daného e-shopu. Ďakujeme.


Produkty kolekcie

Lumpo kožený obojok, S Príspevok 20.00 Eur

Kožený žltý Lumpo obojok z edície Adopt veľkosti S z Vianočnej kolekcie 2017

Množstvo

Lumpo kožený obojok, M Príspevok 22.00 Eur

Kožený žltý Lumpo obojok z edície Adopt veľkosti M z Vianočnej kolekcie 2017

Množstvo

Lumpo kožený obojok, L Príspevok 32.00 Eur

Kožený žltý Lumpo obojok z edície Adopt veľkosti L z Vianočnej kolekcie 2017

Lumpo kožený obojok, XL Príspevok 39.00 Eur

Kožený žltý Lumpo obojok z edície Adopt veľkosti XL z Vianočnej kolekcie 2017

Množstvo

Lumpo kožené vodítko Príspevok 35.00 Eur

Kožené žlté Lumpo vodítko z edície Adopt z Vianočnej kolekcie 2017

Množstvo

Sme v tom spolu!

ProFighters.sk

Wolf Town Tattoo Collective


O kolekcii

Sme v tom spolu je kolekcia funkčného športového oblečenia, ktorá vzišla z našej spolupráce s tímom ProFighters.sk. Táto limitovaná edícia oblečenia je opäť niečím výnimočná - sublimovanou potlačou kresby jedných z najlepších slovenských tatérov, Kubca a Prosteho zo štúdia Wolf Town. Kresby aj kampaň, ktorú s nami nafotili dvaja profesionálni MMA zápasníci Ronald Paradeiser a Attila Vegh nesie jeden odkaz: Nebuďme slepí k svojmu okoliu. Iba spolu prekonáme bariéry, ktoré jeden voči druhému staviame. Kúpou tohto oblečenia podporíte myšlienku, že bez predsudkov sa nám bude žiť lepšie!


Produkty kolekcie

Vrchný diel - pánske funkčné oblečenie Príspevok 35.00 Eur

Vrchný diel funkčného športového oblečenia z polyesteru a so sublimovanou potlačou pre mužov vo veľkostiach L, XL a XXL. Švy sú ploché.

Množstvo

Spodný diel - pánske funkčné oblečenie Príspevok 35.00 Eur

Spodný diel funkčného športového oblečenia z polyesteru a so sublimovanou potlačou pre mužov vo veľkostiach S,M,L,XL a XXL. Švy sú ploché.

Množstvo


I LOVE KUKU PET písmenká

Soňa Skoncová


O kolekcii

V krásnom balení kolekcie I love KUKU PET od slovenskej značky KUKU, ktorú založila modelka a moderátorka Soňa Skoncová, nájdete jedno 3-centimetrové písmenko z tvrdej gumy v krásnych žiarivých farbách, jednu kariku z chirurgickej ocele a poďakovanie za to, že Vám osud psíkov v núdzi nie je ľahostajný. Vybrať si môžete písmenká od A po Z. Upozornenie: Tento produkt sa objednáva na www.ilovekuku.com. Po kliknutí na Chcem prispieť Vás to presmeruje priamo do daného e-shopu. Ďakujeme.


Produkty kolekcie

I LOVE KUKU PET písmenká Príspevok 10.99 Eur

Písmenko A-Z z tvrdej gumy v rôznych farbách

Chcem prispieť

Buďte s nami psíkom v núdzi naporúdzi

Pomôcť nám počas celého roka môžete takto:

Benefičná burza 2% z dane

ZVOLEN A OKOLIE

0948 213 214

0948 891 391