https://www.traditionrolex.com/25https://www.traditionrolex.com/25https://www.traditionrolex.com/25https://www.traditionrolex.com/25
absolutely free as well as simple is almost certainly cheap jb breitling chronoliner y2431016 14mm mens blue dial approach.incredible sight together with prosperous thoughts are generally reddit rolex datejust 36mm mens 116243cdj champagne dial requirements when it comes to decorators.
https://www.traditionrolex.com/25 Pes v núdzi | O nás

O nás

V roku 2008 sme začali so záchrannými aktivitami pre psíky v núdzi. Poskytujeme im starostlivosť a útočisko na resocializáciu, kým im nájdeme milujúcich adoptívnych ľudských rodičov. Skoro sme však pochopili, že to nestačí. Jedným z najdôležitejších opatrení v našom útulku je kastrácia psov. Kastrácia je najúčinnejším spôsobom boja proti množeniu psov bez preukazu pôvodu. Na vine vysokého počtu nechcených, týraných a vyhodených psov je predovšetkým zlyhanie ľudského faktora. Nevedomosť, ľahostajnosť, predsudky a neochota prijať zodpovednosť za svoje konanie či za konanie ľudí vo svojom okolí. Druhá časť psíkov v núdzi má svoj pôvod v množiarenských “továrňach na šteniatka”. 


Aby aj štát bol k psom fér

Od roku 2011 sa na Slovensku angažujeme aj v oblasti legislatívy súvisiacej s ochranou zvierat. Boli sme súčasťou pracovnej skupiny ku komplexnej novele zákona na ochranu zvierat a zastavili sme nezmyselnú novelu zákona o držbe takzvaných “nebezpečných” plemien psov. Dodnes podporujeme prácu Zvieracieho ombudsmana.

Pre malé deti aj pre dospelých

Nemôžeme zabudnúť na prevenciu a osvetu. Dlhodobo kampaňujeme proti množiteľom psov, cez sociálne siete a informačné kanály poukazujeme na “psiu problematiku” na Slovensku a najnovšie búrame mýty a stereotypy o psoch aj prostredníctvom virálnych videí. Deťom prednášame na školách aj v škôlkach. Všetka naša práca vedie k jedinému cieľu - prajeme si, aby sme raz zavreli brány nášho útulku, pretože nijaký pes už na Slovensku nebude potrebovať našu pomoc.


Tím Psa v núdzi

Je nás desať. Sme ženy. Vravia, že na prijatie do tímu robíme kastingy krásy. Omyl. Krásnymi nás robí naša láska k štvornohým priateľom človeka.

Domi

Domi je mozgom operácie Pes v núdzi priamo v teréne. Stará sa o to, aby sa každý jeden pes mal u nás ako v bavlnke. Za existenciu nášho OZ-tka si vybudovala vlastné know-how ako vyjednávať o psoch aj v rómskych osadách, kde občas dostane i ponuku na sobáš.


Romi

Romi je útla, ale neprehliadnete ju. Má prenikavý hlas a vzbudzuje rešpekt. Za to, že Pes v núdzi existuje už roky, vďačíme jej manažérskej hlavičke, marketingovému umu a oku zameranému na každý detail. Vymyslela našu Benefičnú burzu a má na starosti vizuálnu a komunikačnú stránku útulku.Fotogaléria

Partneri

Ďakujeme všetkým fyzickým, právnickým osobám a súkromným darcom za podporu. Bez Vašej finančnej, materiálnej a kreatívnej pomoci by sme to takto ďaleko nedotiahli.V médiách

Prečitať si o nás a našej práci môžete v týchto mediálnych výstupoch:

Buďte s nami psíkom v núdzi naporúdzi

Pomôcť nám počas celého roka môžete takto:

Benefičná burza 2% z dane

ZVOLEN A OKOLIE

0948 213 214

0948 891 391


https://www.traditionrolex.com/25